Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Będzie nam miło, jeśli napiszesz kilka słów o swoim pobycie. A tu opinie naszych dotychczasowych gości:

Przyjechaliśmy na tydzień, zostaliśmy dwa a dzieci chciały zostać jeszcze dłużej. Bardzo miło spędziliśmy czas u Pana Zbyszka, czuliśmy się jak w domu i co dla nas ważne mogliśmy zabrać naszą sunię. Widoki z okna niesamowite, a Pan Zbyszek podpowiedział nam kilka fajnych wycieczek, które realizowaliśmy w trakcie pobytu. Gospodarz zna wiele historii swojego regionu i zawsze doradzi jak ciekawie spędzić czas w górach. W Gospodarstwie Karolina odpoczęliśmy i naładowaliśmy się pozytywną energią, a teraz myślimy, żeby wrócić tam jak najszybciej. Dziękujemy za gościnę! Niebawem z pewnością wrócimy.
 
Autor: : Asia i Marcin
Łódź
Gospodarstwo położone w miejscu skąd rozciągający się widok uśmierza wszelkie zmartwienia i troski. Budzisz się rano i widzisz poniżej chmurę przykrywającą Jezioro Czorsztyńskie. Nad nią w oddali w żółtym słońcu - Tatry. Innym razem - wracasz z wędrówki i cieszysz się, że wymknąłeś się deszczowej chmurze, którą teraz jak na dłoni widać jak przesuwa się stopniowo w stronę drugiego końca jeziora.
To, że Huba jest dobrym miejscem wypadowym w Gorce oraz Pieniny - to wiadomo i to prawda :) Z tego korzystaliśmy obficie, a teraz wciąż jeszcze odczuwamy niedosyt związany z końcem urlopu i brakiem czasu na kolejne wędrówki.
W gospodarstwie pana Zbyszka i pani Ani spędziliśmy niezwykły tydzień naszych wakacji. Polecamy i nalegamy na odwiedzenie i skorzystanie z gościny zakochanych w górach gospodarzy.
Ps. A naszym dzieciakom szczególnie spodobało się codzienne karmienie kózek.

Sierpień, 2016
 
Autor: : Kasia i Robert Lis
Poznań
Pan Zbyszek to fantastyczny i pozytywny człowiek. Jako przewodnik okazał się skarbnicą wiedzy na temat gór i historii Polski związanej z nimi. Z przyjemnością słucha się jego opowieści, zawierających dużo humoru i ciekawostek. Z radością czekaliśmy na spotykania z nim. Gorąco polecamy.

Joanna i Andrzej
Sierpień 2016
 
Autor: : Joanna Radecka
Legionowo
Gospodarstwo "KAROLINA" to cudowne miejsce ,byliśmy tam przez dwa tygodnie które zleciały jak dwa dni.Cisza, spokój, doskonała baza wypadowa w Gorce,Pieniny , Tatry i Beskid. Przemiły gospodarz jako przewodnik górski posiada encyklopedyczną wiedzę o górach i zawsze służy radą.Odniosłem wrażenie że,dla gości uchylił by nieba. Bliskość natury i domowa atmosfera to wielkie atuty tego miejsca. Serdeczne pozdrowienia dla Pana Zbigniewa i Całej Rodziny :)
 
Autor: : Sebastian Brucki
Wałbrzych
Pana Zbigniewa poznaliśmy na szlaku w Gorcach, od tego czasu Hubę miałam okazję odwiedzić dwukrotnie, prywatnie oraz z małą grupą dzieciaków z jednego z krakowskich domów dziecka. Zaproszenie dostaliśmy jak tylko pan Zbigniew dowiedział się, że nasze plany wakacyjne niestety się posypały, a dzieciaki nie bardzo maja gdzie pojechać. Spotkaliśmy się z serdecznym przyjęciem, życzliwością, dobrocią i zrozumieniem dla problemów naszych dzieci.
Pani Ania i Pan Zbyszek to skarbnica wiedzy na temat otaczających Jezioro Czorsztyńskie terenów zarówno gór jak i kultury. W Hubie można znaleźć spokój,piękne widoki, życzliwość ludzką. To miejsce dobre zarówno dla tych, którzy chcą odpocząć na kocu i poczytać książkę jak i tych, którzy chcą zdobywać szczyty, których w pobliżu nie brakuje, a i obiadki są tu przepyszne.
Polecam Gospodarstwo Karolina z czystym sumieniem! Ja wrócę na pewno!
Pani Aniu, Panie Zbyszku, Dziewczynki- DZIĘKUJEMY SERDECZNIE :-)
 
Autor: : Karolina Roślewska
Kraków
Miejscowość w której każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno profesjonalni traperzy jak i rodziny z dziećmi. Widoki zadowolą najbardziej wymagających. Gospodarze są przemiłymi ludźmi z tradycjami, otwartymi na turystów w każdej sytuacji służą pomocą. W gospodarstwie panuje niesamowicie rodzinny i ciepły klimat, przez co wcale nie chce się opuszczać tego miejsca. Pan Zbigniew znając każdy zakątek gór potrafi doradzić i pokierować swoich gości w miejsca które warto zobaczyć dostosowując je do "predyspozycji" gości. Serdecznie dziękujemy za gościnę ten wyjazd napewno zalicza się do najbardziej udanych.
 
Autor: : Karolina Młynarczyk
Zagłębie Dąbrowskie
Gospodarstwo Karolina w Hubie to wspaniałe miejsce, domowy klimat, zapierające dech widoki, barwny, życzliwy i otwarty gospodarz. A ile atrakcji w okolicy !!! Panie Zbigniewie - wybieramy się do Państwa w przyszłym roku Emotikon :-) Pozdrawiamy i dziękujemy. Ida Musiał
 
Autor: : Ida Musiał
Bardzo dziękujemy za gościnę. Trochę szkoda że mgły zasłoniły cudne widoki ale i tak miło spedzilismy czas. Świetna lokalizacja, bardzo sympatyczne gospodarstwo. Ogólnie polecam wszystkim turystom ceniącym sobie spokój i świeże powietrze.
Pozdrawiamy !
R.N.

Luty 2015
 
Autor: : Rafał Nowak
Kraków
Byłam tam z bratem i rodzicami kilka lat temu i muszę powiedzieć, że było genialnie. Przemili gospodarze, ciepli, bardzo dobrze wspominam spędzony z nimi czas. Pan Gazda nawet kilka historii opowiedział. Widoki z okna rzeczywiście przepiękne - na góry i jezioro. Jeżeli kiedyś uda mi się znaleźć trochę czasu w moim zapracowanym życiu to na pewno tam wrócę.
 
Autor: : Magda Stefaniak
Warszawa
Najleszy Gazda wśród przewodników i najpikniejsy przewodnik wśród Gazdów. Ciekawa osoba o żartobliwym sposobie oprowadzania wycieczek. Lepszego nie znajdziecie.
 
Autor: : Mariusz Kowalski
Legionowo


Prześlij opinię
Pola z gwiazdką * są obowiązkowe.
Imię:*
Nazwisko:*
Adres email:*
Miejscowość:
Kod zabezpieczający:
Wpisz kod tutaj:*
Wyślij komentarz poniżej:*