Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Będzie nam miło, jeśli napiszesz kilka słów o swoim pobycie. A tu opinie naszych dotychczasowych gości:

Pieniny, Tatry i Gorce na wyciągnięcie ręki, mili gospodarze i smaczne obiadki - czego chcieć więcej na wakacje? Pozdrawiamy Państwa Konopków - Beata, Artur, Jędrzej i Konrad
 
Autor: : Artur Polak
Sosnowiec
Przemili gospodarze, których życzliwość i serdeczność sprawiają, że można się poczuć jak w odwiedzinach u rodziny :)
Spokój i cisza, jakie niełatwo już spotkać w turystycznych miejscowościach...
I te widoki...mało tego, ze Huba jest najpiękniej położoną miejscowością, jaką kiedykolwiek widzieliśmy...widok z okna jednocześnie na góry i "morze" przerósł nasze wyobrażenia!Morze chmur nad budzącymi się ze snu jeziorem i okolicznymi wioskami, szczyty Tatr oświetlone blaskiem wschodzącego słońca, mgły snujące się w dolinach...tego nie można doświadczyć nigdzie indziej...
 
Autor: : Agnieszka i Bogdan Lipińscy
Zgierz
Huba - nic dodać nic ująć !!!
Po prostu rewelacyjny wypoczynek wśród ciszy i przyrody z widokami zapierającymi dech w piersiach. Tęsknimy za tym urokliwym miejscem od pierwszego dnia po wyjeździe.
Serdeczne pozdrowienia dla całej rodziny Konopka od rodziny Konopka a w szczególności od Konrada dla Martynki ;)
 
Autor: : Tomasz, Joanna, Julia i Konrad Konopka
ŁÓDŹ
Niecodzienne i zjawiskowe miejsce, którego urok nie sposób opisać. nade wszystko ujmujący Gospodarze. Kolejne wakacje w Hubie niestety się zakończyły. Pozostają cudowne wspomnienia i nadzieja na powrót w roku 2011. Z całą pewnością nie jest to miejsce dla szukających hałasu, ogromu ludzi, tętniącego życiem miasteczka. Z gorącymi pozdrowieniami dla pani Ani, pana Zbyszka, Karoliny oraz nieustannie uśmiechniętniej Martynki. Specjalne pozdrowienia dla mamy gospodarza. :)
 
Autor: : Monika i Robert Golińscy
ŁÓDŹ
Piękne i niepowtarzalne miejsce, wspaniały widok z okna opokoju i przemili gospodarze. Polecam wszystkim ceniącym piękno przyrody i spokój. Wymarzony dom na wakacje z dziećmi i zwierzętami, do którego chętnie się wraca.
 
Autor: : Piotr Kacperczyk
Łódź
Cudowne widoki, wspaniała atmosfera i mili gospodarze.Z wielkim żalem opuszczam to wspaniałe miejsce i mam nadzieję wkrótce tu wrócić ;) n
 
Autor: : Małgorzata Korzeń
Stalowa Wola
Wspaniałe miejsce i urokliwe widoki, dziękujemy za wszelkie udzielone rady i pomoc oraz za uśmiech i wspaniałą ciepłą atmosfere :) Pozdrawiamy gospodarzy :)
 
Autor: : Katarzyna Kopeć
Elbląg
Super miejsce na wypoczynek,widoki zapierają dech w piersiach-stąd widać po prostu wszystko,mili gospodarze i dużo miejsca wokół domu.Wrócę tu znów za rok.
 
Autor: : Kamil Jarząbek

<< Start Poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne Ostatnie >>

Strona 6 z 6


Prześlij opinię
Pola z gwiazdką * są obowiązkowe.
Imię:*
Nazwisko:*
Adres email:*
Miejscowość:
Kod zabezpieczający:
Wpisz kod tutaj:*
Wyślij komentarz poniżej:*